banner731

ABD'li Milyarder Jeffrey Epstein Hücresinde Ölü Olundu!

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) cinsel istismar ve insan kaçakçılığı suçlarından suçlanan tutuklu milyarder iş adamı Jeffrey Epstein'ın hücresinde ölü bulunduğu açıklandı.

DÜNYA 10.08.2019, 16:34
ABD'li Milyarder Jeffrey Epstein Hücresinde Ölü Olundu!

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) kız çocuklarına cinsel istismar ve pazarlama ağır oluşturma suçundan tutuklanan BD'li milyarder Jeffrey Epstein hücresinde ölü bulundu.

Aralarında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Trump, eski ABD Başkanı Bill Clinton gibi güçlü isimlerin de yer aldığı çevrelerde yakın arkadaşlığı tartışma konusu olan ABD'li milyarder Jeffrey Epstein hücresinde ölü olundu.

Epstein New Jersey'deki Teterboro Havaalanı'nda 6 Temmuz'da gözaltına alınmıştı ve tutuklanmıştı.

İNTİHAR ETTİ

66 yaşındaki ABD'li finansör Epstein, New York'ta Federal Cezaevleri Bürosü tarafından işletilen Metropolitan Correctional Center'daki (Metropolitan Düzeltme Merkezi) hücresinde intihar etti.

Diğer yandan milyarder iş insanının, 2 hafta önce de hücresinde boynunda yara izleriyle baygın halde bulunduğu biliniyor.

45 YILA KADAR HAPİS TALEP EDİLİYORDU

Fransa'nın başkenti Paris'ten özel uçağıyla dönerken New Jersey'deki Teterboro Havaalanı'nda gözaltına alınan 66 yaşındaki Eipstein hakkında 45 yıla kadar hapis cezası öngörülüyordu...

Yorumlar (0)