Amerikalı oyuncu Bella Thorne hackerlara inat pozlarını paylaştı! Bella Thorne kimdir?

Amerikalı oyuncu ve şarkıcı 21 yaşındaki Bella Thorne kendisini tehdit eden hackera inat çıplak pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Tehdit edildiğini açıklayan Thorne hackerlardan korkmadığını ispatlamak için kareleri paylaştı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı hackerlara ''Hayatımı kontrol edemezsin, asla edemeyeceksin" diye mesaj gönderdi.

DÜNYA 18.06.2019, 09:45
Amerikalı oyuncu Bella Thorne hackerlara inat pozlarını paylaştı! Bella Thorne kimdir?

Amerikalı oyuncu ve yazar Bella Thorne, kendisini tehdit eden hackerlara inat kendi çıplak fotoğraflarını paylaştı. Tehdit edilen Thorne korkmadığını ispatlamak için Twitter hesabından cesur pozlarını paylaştı. 

Amerikalı oyuncu, çıplak fotoğraflarını sızdırmakla tehdit edildiğini açıkladı.

Bununla da kalmayan Thorne, kendisini tehdit edenlerden korkmadığını kanıtlamak için Twitter'da çıplak fotoğraflarını kendisi paylaştı.

FBI'a başvuran ve son derece cesur fotoğraflarını paylaşan Thorne, bilgisayar korsanlarına bir de mesaj gönderdi. 

Thorne, "Sana da benim üzerimde sahip olduğunu düşündüğün güce de aldırmıyorum. Benden başka bir şey alamayacaksın. Bu gece gücümü yeniden kazandığımı düşünerek daha iyi uyuyabilirim. Hayatımı kontrol edemezsin, asla edemeyeceksin" dedi. 

21 yaşındaki yıldız "Kendimi gözetlenmiş hissettim. Biri sadece özel bir kişinin görmesini isteyeceğim bir şeyi benden çaldı" itirafından bulundu.

Bir zamanların çocuk yıldızı olan Thorne, küçük yaşta Disney filmlerinde rol alarak şöhrete kavuştu. Thorne, bu yılın başında The Life of a Wannabe Mogul: Mental Disarray adını verdiği bir şiir kitabı yayınlamıştı.

Rap şarkıcısı sevgilisi Mod Sun ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Thorne, daha önce kız arkadaşı 20 yaşındaki YouTuber Tana Mongeau ile ilgili yaptığı açıklamalarda gündemde oturmuştu.

Bella Thorne kimdir?

Bella Thorne, 8 Ekim 1997 tarihinde Amerika Florida’da dünyaya geldi. Kökeni İtalya’ya dayanıyor. Terazi burcudur. Babasını henüz dokuz yaşındayken kaybetti. Bu saatten sonra hayatı zorluklarla geçse de, annesi ile birlikte hayata göğüs gerdi. Annesi Tamara, profesyonel fotoğrafçı. Bella’nın birçok fotoğrafını annesi Tamara Thorne çekiyor.

Çocukluk yıllarında çocuk model oldu. En genç mankenlerden biri olarak anılıyor. İlk film deneyimini ”Stuck on You” filmi ile yaşadı. Sonrasında birbirinden iddialı projelerde yer almaya devam etti. Günümüzün en popüler oyuncularından biri olarak, dünya çapında üne sahiptir.

Ayrıca, Call It Whatever isimli bir şarkı çıkardı.

Alacakaranlık Efsanesi” Bella Swan’i Kristen Stewart ve Haydi Çalkala’da baş rolü paylaştığı Zendaya ile yakın dosttur.

Yorumlar (0)