Brezilya'da küçük uçak düştü! Brezilyalı şarkıcı Gabriel Diniz ve iki kişi hayatını kaybetti...

Brezilya'da içinde Gabriel Diniz ve iki kişinin de içinde bulunduğu Piper PA-28-180 küçük tip uçak düştü. Gabriel Diniz verdiği konserin sonrasında ailesinin yanına uçakl döndüğünü yapımcısı da teyit etti. Genç şarkıcısının ölümü sevenlerini derinden sarstı.

DÜNYA 28.05.2019, 11:09
Brezilya'da küçük uçak düştü! Brezilyalı şarkıcı Gabriel Diniz ve iki kişi hayatını kaybetti...

Brezilya'da uçak düştü! Brezilya'da Piper PA-28-180 tipi küçük uçak düştü. Uçakta bulunan 28 yaşındaki ünlü şarkıcı Gabriel Diniz ve 2 kişi hayatını kaybetti.

Diniz ve iki kişi daha hayatını kaybetti

Uçak, Brezilyanın Sergipe eyaletinde bulunan Estânciaşehrinde düştü. Yerel medya, uçakta bulunan ünlü şarkıcı Gabriel Diniz ile birlikte iki kişinin daha hayatını kaybettiğini duyurdu. Diniz'in, verdiği konser sonrası ailesinin yanına dönmekte olduğu; yapımcısının da Diniz'in uçakta olduğunu teyit ettiği belirtildi.

Sevenleri kahroldu

Genç şarkıcının hayranları, Diniz’in ölüm haberinin ardından yasa boğuldu. Sosyal medya sitesinden binlerce taziye mesajı paylaşılırken; yerel medya da gelişmeyi son dakika olarak duyurdu. 

Yerel medya, ünlü şarkıcının son yolculuğu öncesi kaydettiğini iddia ettikleri bir videoyu da yayınladı. Görüntülerde Diniz'in pilot ve yardımcısı ile beraber poz verdikleri görülüyor.Uçağın düşme nedeni için araştırma başlatıldı

Kaza sonrası bölgeye uzman ekipler sevk edildi. Uçağın düşüş nedeninin tespitine dair geniş çaplı araştırma başlatıldı.

Yorumlar (0)