Dünya, kendi çocuğuna aylarca işkence yapan canavar anneyi konuşuyor

Dünya, sevgilisiyle birlikte oğluna aylarca eziyet eden canavar anneyi konuşuyor. Mahkemeye sevk edilen 37 yaşındaki Miranda Miller ve 41 yaşındaki sevgilisi Stephen Bodine’nin 3 yaşındaki Evan Brewers’a aylarca işkence yaptığı ve daha sonra vahşice öldürdükleri iddia edildi.

DÜNYA 02.12.2018, 15:23 02.12.2018, 15:32
Dünya, kendi çocuğuna aylarca işkence yapan canavar anneyi konuşuyor

ABD'ya yaşanan vahşet dünya gündemine taşındı. Dünya, 37 yaşındaki Miranda Miller ve 41 yaşındaki sevgilisi Stephen Bodine’nin 3 yaşındaki Evan Brewers’a aylarca işkence yaptığı ve daha sonra vahşice nasıl öldürdüklerini konuşuyor.

Canavar annenin sevgilisi Bodine’nin ufak çocuğu döverek öldürdüğü, çocuğun annesinin ise kendi evladının cesedinin beton bloğa gömülerek saklanmasına yardım ettiği öne sürüldü.

Kansas’ta 2017’de yaşanan cinayetle ilgili duruşmada, küçük Evan’a ait 16 bin fotoğraf ve video ortaya döküldü. Bunlarda çırılçıplak zincire bağlanan çocuğa uygulanan işkenceler de yer aldı.

Çocuğun cesedi de, ikilinin evden taşınmasının ardından, gömüldüğü çamaşır odasındaki betondan çıkmıştı. Ancak cinayetten 4 ay sonra bulunan cesedin, otopsi yapılamayacak kadar çürüdüğü belirtilmişti.

Mahkemenin suçlu bulduğu Bodine ve Miller’ın cezaları bu ay açıklanacak.

Yorumlar (0)