Dünyanın konuştuğu adam- İranlı dövüşçü Sajad Gharibi

Son günlerde Dünya çağında görülen trendler arasında yeni bir fenomen adayı olarak, Dünyanın konuştuğu adam olan İranlı dövüşçü Sajad Gharibi yer aldı.

Dünyanın konuştuğu adam- İranlı dövüşçü Sajad Gharibi

İranlı dövüşçü Sajad Gharibi, sosyal medya sayesinde herkes tarafından bilinen bir isim haline geldi. Şu anda Polonya’da düzenlenecek Sztuk Walki dövüşlerine hazırlanan ve orada Martyn Ford ile dövüşecek olan Gharibi, hızlı bir şekilde popülerleşiyor. ‘İranlı Hulk’ lakabı takılan dövüşçü, DAEŞ’ten nefret etmesiyle ve sürekli ağırlık konusunda rekor paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. 

İngiliz kahvaltısıyla beslenerek ayrı bir konuda daha dikkat çeken 27 yaşındaki Gharibi, sürekli konsol oyunları paylaşarak da öne çıkıyor. Anormal dışı bir kas yapısı olan ve 177 kilo ağırlık kaldırmasıyla ilgi toplayan Sajad Gharibi,  hızlı bir şekilde tanınmaya devam ediyor. 

İngiliz The Sun Gazetesi de İranlı dövüşçüyü özel olarak tanıtan bir haber yaparak okuyucularıyla paylaştı. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 17:45
YORUM EKLE