Dünyaya kafa tutan Trump'a büyük şok! Resmen başlatıldı!

Dünyada yaşanan skandallara ses çıkarmayan fakat kendi menfaati için yaşanan olaylarda adeta dünyayı birbirine katan ABD başkanı Trump’ın azledilmesi için ilk resmi adım atıldı. ABD başkanı Trump hakkında azledilme adımının ardından yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu.

DÜNYA 25.09.2019, 01:56
Dünyaya kafa tutan Trump'a büyük şok! Resmen başlatıldı!

Dünyanın gündemini son zamanlarda aldığı kararlarla etkilemeye çalışan ABD başkanı Trump hakkında ABD Temsilciler Meclisi harekete geçti. ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, ABD Başkanı Donald Trump'ın görevinden azledilmesi için resmi girişimde bulunduklarını duyurdu.

HİÇ KİMSE HUKUĞUN ÜZERİNDE DEĞİLDİR!

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile temmuzda ABD Başkanı Donald Trump'ın yaptığı ve Demokrat Joe Biden'ın soruşturulmasını istediğini itiraf ettiğini belirten ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, "Trump'ın eylemleri ulusal güvenliğimizi baltalıyor. Trump, yaptıklarının hesabını vermeli. Hiç kimse hukuğun üzerinde değildir." ifadelerini kullandı.

TRUMP TELEFON GÖRÜŞMESİ HAKKINDA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Zelenskiy ile yaptığı görüşmenin tamamen usullere uygun olduğunu savunan ABD Başkanı Donald Trump, "Zelenskiy ile ne konuştuğumun önemi yok. Birileri Biden'ı araştırmalı." ifadesini kullanmıştı.

MERAK KONUSU OLDU!

ABD Başkanı Donald Trump hakkında başlatılan azledilme süreci sonrasında neler yaşanacağı ise merak konusu oldu. Dünya gözlerini ABD Başkanı Donald Trump hakkında atılan azledilme sürecine çevirdi.

Yorumlar (0)