İsrailli gazeteci Berlin’de saldırıya uğradı

Berlin'de bir İsrailli gazeteci saldırıya uğradı. Saldıranlar gazeteciye, “Avrupa'da İbranice yayınlanıp çarçur edilmeden yayınlayamazsınız” dedi.

İsrailli gazeteci Berlin’de saldırıya uğradı

İsrailli gazeteci Berlin’de saldırıya uğradı. 

Passersby, Berlin'deki bir raporda İsrail gazeteci Antonia Yamin’e bir fişek fırlattı. Yamin Berlin'den Berkshire Anlaşması'ndan bahsetti ve o sırada İbranice konuştuğunu fark eden yoldan geçenler tarafından saldırıya uğradı.

“Gerçek şu ki, işimde güzel bir gün geçirdim. Yakında görünecek bir dizi makalede görmek istediğim inanılmaz muhataplar vardı” diye Twitter hesabında yazdı.

Yamin, "Bir görüşmeci arasında, ortaya çıkmakta olan Berkshire Anlaşması'nı bildirmek için bir an durmak zorunda kaldım. Ancak, Berlin'in Neukölln bölgesinde İbranice konuşmanın imkansız olduğu ortaya çıkıyor, böylece insanlar sizin için kesinti yapmıyor ve havai fişek takmıyorlar."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE