Miss Universe yarışmasına ilk defa bir travesti kadın katılacak

Aralık ayında Bangkok'ta, dünyanın dört bir yanından en çekici kızların aziz tacı için savaşacağı bir Miss Universe yarışması olacak. Miss Universe yarışmasına bu yıl ilk defa bir travesti kadın da katılacak...

Miss Universe yarışmasına ilk defa bir travesti kadın katılacak

Geçen gün “Miss Spain 2018” başlıklı ünvanı kazanan Angela Ponce, tacı ve “Miss Universe” ünvanı için savaşmak üzere Bangkok'a gidecek ve Time dergisine açık bir röportaj verdi. Model yarışmaya katılan transseksüel tarihinin ilk örneği olacak. 

Aralık ayında Bangkok'ta, dünyanın dört bir yanından en çekici kızların aziz tacı için savaşacağı bir Miss Universe yarışmasına katılması planlanan travesti model Ponce, 16 yaşında hormon terapisi aldı ve 24 yaşındayken görünüşünü tamamen değiştirmek için operasyona yaptırdı vücuduna. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE