Ombudsman canlı yayın sırasında bayıldı

Ukrayna Petro Poroshenko Başkanı tarafından yapılan bir konuşma sırasında Ombudsman canlı yayında bayıldı. Ukrayna Cumhurbaşkanı, Ombudsman'ın bayılması konusunda, Lyudmila Denisova'nın günde 20 saat çalıştığını söyledi.

Ombudsman canlı yayın sırasında bayıldı

Verkhovna Rada İnsan Hakları Komiseri Lyudmila Denisova, ICTV stüdyosunda canlı yayın sırasında bayıldı. Olay, Ukrayna Petro Poroshenko Başkanı tarafından yapılan bir konuşma sırasında meydana geldi.

Devlet başkanı konuşmasını kesintiye uğrattı ve Denisov'u stüdyodan çıkarmaya yardım etti. Yetkili, ombudsmanın günde 20 saat çalıştığını ve Rusya'nın Kerç Boğazı'nda gözaltına alınan Ukraynalı denizcilerin serbest bırakılmasını istediğini de vurguladı .

"Bu avukatların koordinasyonu yaparak, İnsan Hakları Rusya Federasyonu Komiseri harekete geçirmek için uluslararası desteği seferber edecektir, Bu çok zor bir haç olan Kırım Tatarları gelen avukatları çekiyor." - Poroshenko söyledi.

Birkaç dakika sonra, Denisova stüdyona geri dönebildi ve iyi olduğunu söyledi. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE