Tosuncuk o şehirde ortaya çıktı: Her yere afişi asıldı

Kurduğu hayali çiftlikle binlerce kişiyi dolandırarak 1 milyar 100 milyon lira vurgun yapan Çiftlik Bank'ın kurucusu 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın’ın Ukrayna’nın başkenti Kiev’de görüldüğü iddia edildi. İddiaların gündeme gelmesi sonrasında Aydın'ın fotoğrafları şehrin her yerine asılarak ihbar edene 350 bin dolar ödül verileceği yazıldı.

DÜNYA 20.11.2019, 15:00
Tosuncuk o şehirde ortaya çıktı: Her yere afişi asıldı

Türkiye'de 7'den 70'e binlerce kişiyi kurduğu Çiftlik Bank şirketi üzerinden dolandıran ve tam tamına 1 milyar 100 milyon lira vurgun yaptıktan sonra Uruguay'a kaçan Mehmet Aydın'ın Ukrayna'nın başkenti Kiev'de görüldüğü iddia edildi. İnsanları dolandırdıktan sonra adeta bir cennetin içinde yaşayan dolandırıcı Aydın'ın Kiev'de arandığına dair afişler şehrin her yerine asıldı.

UKRAYNA'YA NASIL GELDİĞİ MERAK KONUSU OLDU

İnterpol tarafından da dünya çapında aranan ve Türk gazetecilerin de peşine düştüğü Aydın'ın arandığını gösteren afişler Kiev'in işlek noktalarına asılarak vatandaşlar bilgilendirildi.

İHBAR EDENE 350 BİN DOLAR ÖDÜL VERİLECEK

Afişlerde Aydın'ı bulana 350 bin dolar ödül verileceği yazmasının ardından Aydın'ın şehirde ise en kısa zamanda bulunması bekleniyor. Uruguay'da olduğu bilinen dolandırıcı Aydın'ın Ukrayna'ya nasıl geldiği ise merak konusu oldu.

YAKALANMASI BEKLENİYOR

Binlerce mağdurun parasını çalarak yurt dışına kaçan dolandırıcı Aydın'ın en kısa zamanda bulunması bekleniyor.

Yorumlar (0)