Venezuela Devlet Başkanı Maduro'dan darbecilere çok sert sözler: Kafasını keseceğiz

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'dan şok sözler! Darbecilere karşı sertleşen Maduro, ''saygı duymayı öğrenmeleri için kesmemiz gereken kişilerin kafasını keseceğiz" dedi.

DÜNYA 03.05.2019, 14:39
Venezuela Devlet Başkanı Maduro'dan darbecilere çok sert sözler: Kafasını keseceğiz

Büyük Gençlik Misyonu etkinliğinde konuşan Maduro, yaptığı konuşmada, darbe girişiminde bulunanların silahlı kuvvetlerle başa çıkamayacağını belirterek "Unutmayın, bir yandan onlara karşı direneceğiz, diğer yandan gelişeceğiz, çalışacağız ve üreteceğiz" şeklinde konuştu.

Maduro, "İnsanları dinlemek istemeyen birçok kamu görevlisi var. Sağırlık yaşıyorlar. Sadece sağır değil aynı zamanda çılgınlar. İnsanlarımıza saygı duymayı öğrenmeleri için kesmemiz gereken kişilerin kafasını keseceğiz" dedi.

Maduro, ayrıca "Gringo imparatorluğunun yaptırımlarıyla karşı karşıyayız" dedi ve "Yeni bir vatan inşa etmeliyiz, iyi bir ülke, değiştirilmesi gereken birçok şey var" dedi.

Etkinliğe ait bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Maduro'nun sahnede şarkı söyleyen bir gence dans ederek eşlik ettiği görülüyor. Maduro bu videoyu "Ülkemizdeki gençlerle olağanüstü bir buluşma gerçekleştirdik. Onunların gücü ve sevinci, zorluklarla karşılaşan Venezüella'nın güçlü inşasıdır" notuyla paylaştı.

Yorumlar (0)