14 Şubat 2017 Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçeler

Yurdun bazı kesimlerine kar yağışı yeniden geldi ve etkisini artırarak devam ediyor. Şiddetli kar yağışından dolayı bazı illerde ve ilçelerde okullar 14 Şubat 2017 tarihinde tatil edildi.

14 Şubat 2017 Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçeler

Şiddetli kar yağışı yurda geri döndü. Yoğun kar yağışından dolayı bazı il ve ilçelerde okullar tatil edildi. Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamalarda kar yağışından dolayı Ordu ve Giresun'da okulların tatil edildiği belirtildi.

ORDU'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ 

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünden konu ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada kent genelinde kar yağışının etkili olduğu, bu nedenle Çamaş, Çatalpınar, Gölköy, Gürgentepe, Kabadüz ve Korgan ilçelerinin tamamında, Gülyalı, İkizce, Perşembe ve Altınordu ilçelerinde ise taşımalı eğitim yapılan okullarda 14 Şubat 2017 tarihinde eğitime ara verildiği ifade edildi.

GİRESUN'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ 

Ayrıca Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğünden de yazılı bir açıklama yapıldı. Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise kar yağışı dolayısıyla Keşap ilçesinin tamamında, Bulancak ilçesinde ise taşımalı eğitim yapılan okullarda 14 Şubat 2017 tarihinde ara verildiği ifade edildi.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 09:30
YORUM EKLE