2017 LYS Tercih Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Belli Oldu !

ÖSYM'den yapılan açıklama ile 2017 LYS tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belirtildi.

2017 LYS Tercih Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Belli Oldu !

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada 2017 LYS tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belirtildi. ÖSYM'den yapılan açıklamanın detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

ÖSYM TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

ÖSYM sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "2017-ÖSYS yerleştirme sonuçları, 8 Ağustos 2017 tarihinde ÖSYM'nin https:/sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır." ifadelerine yer verildi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 17:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfullah
Seyfullah - 2 yıl Önce

Ali nin yüzünde sınavın açıklanmadığı her gün 3 sivilce çıkıyor bununla birlikte her gün 2 sivilce yok oluyor.Sınavın normal açıklanma süresi bir hafta ama  Ösym sonucun açıklanmasını 4 gün daha ertelediğini açıklar.Buna göre Ali nin sınav açıklandığı gün yüzündeki sivilcelerin sayısı kaçtır?