2017 ÖSYS Kılavuzu ÖSYM Tarafından Güncellendi !

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 2017 ÖSYS kılavuzunun güncellendiğini açıkladı. Kılavuzda neler değişti? Haberimizde...

2017 ÖSYS Kılavuzu ÖSYM Tarafından Güncellendi !

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), yayımladığı duyuru ile Milli Savunma Bakanlığı'nın talebi doğrultusunda 2017 ÖSYS kılavuzunu güncellediğini açıkladı. 4 Şubat 2017 tarihinde yazdığımız 'TSK'ya Alınacak Kadın Adaylar İçin ÖSYM'den Ek Kontenjan İstenecek' başlıklı haberimizde, ÖSYM'nin kılavuzunu güncelleneceğini aktarmıştık. İlgili haberimiz için TIKLAYIN.

ÖSYM'nin 2017 ÖSYS kılavuzu güncellenmesine ilişkin duyurusu şöyle:

"Milli Savunma Bakanlığı’nın talebi doğrultusunda; 2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS)  Kılavuzu’nda yer alan  “Milli Savunma Üniversitesi Kara, Deniz ve Hava Harp Okullarına Girmek İsteyen Adayların Dikkatine” başlıklı duyuru metninde güncelleme yapılmış olup güncellenmiş duyuru metnine  2017-ÖSYS Sistem Kılavuzunda yer verilmiştir.

2017-ÖSYS Sistem Kılavuzunun güncellenmiş haline aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecek olup 2017-ÖSYS adaylarının 16 Şubat 2017 tarihli güncellenmiş  Kılavuzu esas almaları gerekmektedir.

2017-ÖSYS adaylarımıza önemle duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI"

2017-ÖSYS Sistem Kılavuzu için TIKLAYIN. (16 Şubat 2017)

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurdan rosun
Nurdan rosun - 2 yıl Önce

Size bi sorun olacak ben kaydını eski kimlikle yapmıştım şimdi ise yeni kimlik basvurusu yaptim ben napalım gerek guncellemelimiyim