2017- ÖSYS Milli Sporcu Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile 2017- ÖSYS Milli Sporcu Yerleştirme sonuçları açıklandı.

2017- ÖSYS Milli Sporcu Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) resmi sitesinde bir duyuru yayımlandı.

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruya göre, Tercih işlemleri 17 Ağustos- 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılan Milli Sporcu Yerleştirme sonuçları açıklandı.

ÖSYM Tarafından Yayımlanan Duyuru

"2017-ÖSYS Kılavuzunun 8.4 maddesine göre spor dallarında yetenekli ve üstün başarılı adaylar için yapılan yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları 15 Eylül 2017 tarihinde saat 10:45'den itibaren ÖSYM’nin  //sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacak olup adaylar, yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden TC Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri ilgili Üniversite tarafından yapılacaktır. Kayıt için adayların, yerleştirildikleri yükseköğretim programının bağlı bulunduğu Üniversiteye 18- 22 Eylül 2017 tarihleri arasında başvurmaları gerekmektedir."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:38
YORUM EKLE