5 Dernekten Şehit Çocukları için Ücretsiz Eğitim Açıklaması

Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği (TÖDER), Özel Eğitim-Öğretim Derneği (ÖZDEBİR), Özel Öğretim Kurumları Birliği Derneği (ÖZKURBİR), Özel Öğretim Derneği (ÖZDER), Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) şehit çocukları için ücretsiz eğitim sağlayacak...

EĞİTİM 25.07.2016, 16:58 25.07.2016, 17:01
5 Dernekten Şehit Çocukları için Ücretsiz Eğitim Açıklaması

Özel öğretim alanında faaliyet gösteren beş dernekten, "15 Temmuz darbesine direnişte ve daha önce terörle mücadelelerde şehit olmuş tüm kahramanlarımızın bize emanet ettiği çocuklarını derneklerimize üye olan kurumlarımızda şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ücretsiz okutacağımızı tekraren ilan ediyoruz." açıklaması yapıldı. 

Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği (TÖDER), Özel Eğitim-Öğretim Derneği (ÖZDEBİR), Özel Öğretim Kurumları Birliği Derneği (ÖZKURBİR), Özel Öğretim Derneği (ÖZDER), Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) tarafından yapılan ortak açıklamada, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından meydanlarda kararlılık içinde demokrasi nöbetini tutmaya devam edildiği ifade edildi. 

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Binlerce özel öğretim kurumunu temsil eden, TÖZOK, TÖDER, ÖZDEBİR, ÖZKURBİR, ÖZDER olarak, 15 Temmuz darbesine direnişte ve daha önce terörle mücadelelerde şehit olmuş tüm kahramanlarımızın bize emanet ettiği çocuklarını derneklerimize üye olan kurumlarımızda şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada ücretsiz okutacağımızı tekraren ilan ediyoruz.

Bu süreçte milletimizin ve devletimizin yanında olduğumuzu, tüm üye kuruluşlarımızla beraber yürütülecek bu mücadelede mutlak kararlılığımızı ve ülkemizin bu kabustan kurtulması için üzerimize düşeni tereddütsüz yapmaya devam edeceğimizi bildiririz."

AA
Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)