AÖL 1. Dönem Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

Açıköğretim Lisesi'nin (AÖL) 2018- 2019 eğitim öğretim yılı 1. dönem sınavlarının ne zaman başlayacağı çok sayıda öğrenci tarafından araştırılıyor. Bizlerde bu konuyla alakalı olarak detayları okurlarımızla paylaşıyoruz.

AÖL 1. Dönem Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

AÖL kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemlerinin tamamlanmasıyla beraber gözler bu sefer 1. dönem sınavlarının gerçekleştirileceği tarihe çevrildi.

Diğer yandan AÖL kitaplarının ne zaman verileceği de araştırılırken konu hakkında detayları okurlarımızla paylaşıyoruz...

AÖL 1. DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

AÖL resmi web adresinden yayımlanan detaylar kapsamında AÖL 1. dönem sınavları 8- 9 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak.

Ayrıca AÖL öğrencilerin 1. dönem sınavları dahil bundan sonra yapılacak olan tüm sınavlarda verilecek olan yeni kitaplardan sorumlu tutulacak...

Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları ise aynı şekilde AÖL web adresi üzerinden "//aolweb.aol.meb.gov.tr" erişime açılacak.

Öğrenciler sınav sonuçları açıklandığı anda kendilerine ait T. C. kimlik numaraları ve AÖL müdürlüğünce verilen öğrenci şifresi ve güvenlik kodu ile sorgulayacaklar.

PEKİ YENİ KİTAPLAR NE ZAMAN VERİLECEK?

Açık Öğretim Lisesi'nde öğrenim gören öğrencilerinin yeni basılan kitapları halk eğitim merkezlerine en geç 31 Ekim 2018 tarihine kadar ulaştırılacak ve ayrıca halk eğitim merkezleri ise yeni basılan kitapların dağıtımlarını yapacak.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE