AÖL 3. Dönem Kayıt Yenileme Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek? Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Açıköğretim Lisesine kayıt yaptıracak öğrencilerin en çok merak ettiği konular arasında bulunan kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman yapılacağı cevap buldu. MEB tarafından yayımlanan söz konusu takvime göre kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman yapılacağı belli oldu. Peki kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak? Kayıt yenileme işlemi başvuru ücreti ne kadar? İşte detaylar...

AÖL 3. Dönem Kayıt Yenileme Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek? Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Açıköğretim Lisesine kayıt yaptıracak AÖL öğrencilerinin merak ettiği 3.dönem kayıt tarihi ne zaman sorusunun cevabını merak ediliyor.

Bizde kamupersoneli.net olarak AÖL 3. Dönem kayıt yenileme tarihine yönelik olarak detayları sizler sunuyoruz.

İşte AÖL 3. Dönem kayıt yenileme tarihi ile alakalı olarak tüm detaylar sitemizede.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan takvime göre 2018 AÖL 3. Dönem kayıt yenileme işleminin ne zaman yaptırılacağı belli oldu.

2018'in son kaydı olan açıköğretim lisesi kayıt yenileme işlemleri MEB'in resmi sitesinde yapılacak.

Konuyla ilgili resmi tarih belli oldu. İşte AÖL kayıt tarihi ve detayları... AÖL üçüncü dönem kayıt yenileme tarihleri 20 Mayıs 2018 tarihinde başlıyor.

Kayıt yenileyen öğrencilerin aynı tarih aralığında ders seçimlerini de yapmaları gerekiyor

AÖL 2018 KAYIT YENİLEME ÜCRETİ NE KADAR?

Açık Öğretim Lisesinde (AÖL) kayıt yenileme yaptıracak öğrenciler, her yıl belirlenen Kayıt Yenileme sınav bedelini ödemek zorundadır. 2018 yılında, bir dönem için Kayıt Yenileme sınav bedeli, 35 TL olarak belirlendiği biliniyor.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE