AÖL Öğrencileri Dikkat! Ek Sınava Girip Mezun Olamayanların Ders Atamaları Otomatik Olarak Yapılacak!

Milli Eğitim Bakanlığı, Açık öğretim Liselerinde öğrenim gören öğrencilerin 2018/1 dönemi ders seçimi sınav giriş yerleri belirleme işlemlerinin 18 Ekim 2018 tarihinde Perşembe günü erişime kapatılacağı açıklandı. İşte detaylar.

AÖL Öğrencileri Dikkat! Ek Sınava Girip Mezun Olamayanların Ders Atamaları Otomatik Olarak Yapılacak!

Açık Öğretim Liselerinde okuyan öğrenciler için 2018/1 dönemi ders seçimi ve sınav girişi yerleri belirleme işlemlerinin 18 Ekim 2018 tarihinde Perşembe günü saat 17:00 itibari ile erişime kapatılacağı açıklandı.

Öğrencilerin 2017/4 dönemi ek sınavına girip mezun olamayan öğrencilerin 2018-1 dönemi kapsamında kayıt yenilemesi yaptırmış olanların ders atamalarının MEB tarafından "Kurum Bilgi Yönetim Sistemi" tarafından otomatik yapılacağı bildirildi.

Bu kapsamda öğrencilerin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına 18 Ekim 2018 Perşembe günü saat 17.00’ ye kadar derslerini ve sınav yerlerini kontrol etmeleri gerekiyor.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE