AÜ Açıköğretim Öğrencilerine 'Ücretsiz Yüz Yüze Eğitim' Başlıyor!

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim öğrencilerine yönelik yapılacak olan ücretsiz yüz yüze eğitim başlıyor.

EĞİTİM 10.10.2017, 13:36 10.10.2017, 13:53
AÜ Açıköğretim Öğrencilerine 'Ücretsiz Yüz Yüze Eğitim' Başlıyor!

Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi'nin (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik ücretsiz yüz yüze dersleri 16 Ekim 2017 Pazartesi günü başlıyor.

Hangi Derslerden Eğitim Verilecek?

Anadolu Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi kapsamında, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerin yönelik, matematik, iktisata giriş, genel muhasebe, Osmanlı Türkçesi'ne giriş, makro iktisat, istatistik, finansal yönetim, maliye muhasebesi, denetim, İngilizce, Arapça derslerinden ücretsiz yüz yüze eğitim verilecek.

Ne Zaman Son Bulacak?

Anadolu Üniversitesi'nin Yunus Emre Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek yüz yüze eğitim 16 Ekim 2017 Pazartesi başlacak ve 12 Ocak 2018 Cuma günü son bulacak.

Ders Takibi Nereden Olacak?

Derslere katılmak isteyen Açıköğretim öğrencileri, hafta içi akşam saatlerinde gerçekleştirilecek ücretsiz yüz yüze eğitimlerin gerçekleşeceği derslikleri, derslerin gün ve saatlerini Açıköğretim Eskişehir Bürosu'ndan ya da "www.anadolu.edu.tr" internet adresinden ''yüz yüze öğretim hizmetleri'' bölümünü inceleyerek öğrenebilecekler.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)