Avcılar'da Bir Ortaokulun Bodrum Katında Skandal Olay!

İstanbul Avcılar’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Avcılar'da yer alan ortaokulda öğrencilerin bodrum katında düzenli olarak her gün birbiriyle kavga ettikleri ortaya çıktı. Ayrıca genelde kız öğrencilerin kavga ettiği ve erkek öğrencilerin ise kameraya alarak izledikleri bildirildi.

EĞİTİM 11.01.2019, 18:21
Avcılar'da Bir Ortaokulun Bodrum Katında Skandal Olay!

*OLAY VİDEOSUNU PSİKOLOJİK AÇIDAN UYGUN OLMADIĞI NEDENİYLE YAYINLAYAMIYORUZ

Olay, Deniz Köşkler Mahallesi’nde bulunan bir ortaokul içinde yaşandı. İddiaya göre, ortaokulun içerisindeki öğrenciler okulun bodrum katında sürekli olarak kavga ediyor.

Kız öğrencilerin birbirleri ile kavgası ise başka öğrenciler tarafından cep telefonu kamerası ile kaydediliyor. Yaşanan olayda çevrede hiçbir sorumlu öğretmenin olmadığı ise dikkatlerden kaçmadı. Velilerin iddiasına göre aynı okulda defalarca kez benzer olaylar yaşandı.

Yine yetkililerin konuyla ilgilenmediği ifade eden veliler, genellikle güçlü öğrencilerin zayıf öğrencilere şiddet uyguladığını ileri sürdü.

Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerin ilkinde, bir kız öğrencinin diğerini tehdit ettiği ve sonrasında saç saça baş başa kavga ettikleri görülüyor. Görüntülerin devamında ise yine kız öğrencilerin kavga etmesi ve diğer öğrencilerin ayırmaya çalışmaları görülüyor.

*OLAY VİDEOSUNU PSİKOLOJİK AÇIDAN UYGUN OLMADIĞI NEDENİYLE YAYINLAYAMIYORUZ

Yorumlar (2)
oktay 10 ay önce
Öğretmen jandarma mı?Okulun güvenlik görevlisi yok mu?
Seda 10 ay önce
Okul müdürü nerde ne saçmalık çocukları kontrol eden biri yok insanlar da kişilik bozukluğu var