banner731

Bakan Selçuk'tan flaş açıklama: Paran kadar konuş değil!

Yozgat’ta hayırsever iş insanları ile buluşmak için Yozgat’a giden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, şehirde bulunan hayırsever iş adamlarına basına kapalı bir şekilde teşekkür belgesi verdi. Bakan Selçuk burada yaptığı konuşmada hayırsever işadamlarına teşekkür etti.

EĞİTİM 26.10.2019, 13:40 26.10.2019, 14:06
Bakan Selçuk'tan flaş açıklama: Paran kadar konuş değil!

Yozgat'a ziyarete bulunmaya giden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u Yozgat Valisi Kadir Çakır, 31 Mart yerel seçiminde Yozgat’ın belediye başkanı olarak seçilen Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, AK Parti Yozgat milletvekilleri Bekir Bozdağ, Yusuf BaşerAK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun ve protokol üyeleri karşıladı.

MEB BAKANI SELÇUK HAYIRSEVER İŞADAMLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Yozgat'ta adım atar atmaz hayırsever iş insanlarıyla buluşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmede hayırsever iş insanlarına Yozgat’ta yaptıkları yardımlardan dolayı  teşekkür belgesi takdim edildi.

Bakan Selçuk yaptığı açıklamada ise, "Anadolu'da bir söz var; 'Paran kadar değil, hayrın kadar konuş.' derler. Hayrın kadar konuşmak gerçekten çok güzel." ifadelerini kullandı.

BAKAN SELÇUK VALİLİK DEFTERİNİ İMZALADI

MEB Bakanı Selçuk görüşmenin ardından  Vali Kadir Çakır'ı ziyaret ederek, Valilik şeref defterini imzaladı.  Valilik ziyareti sonrasında ise Bakan Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürlüğü değerlendirme toplantısına iştirak etti. Ayrıca Yozgat Halk Eğitim Merkezi'ni de gezen Selçuk, öğrencilerin gerçekleştirdiği proje çalışmalarını inceleyerek bilgi edindi.

Yorumlar (0)