Bakan Selçuk'tan Önemli Okul Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklamalarında okullar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında daha etkili okullar inşa etmeye çalıştıklarını vurguladı.

EĞİTİM 13.03.2019, 14:32 Batuhan
Bakan Selçuk'tan Önemli Okul Açıklaması

Milli EĞitim Bakanı Ziya Selçuk MEB Şura Salonu'nda, Okul Profili Değerlendirme Çalışması Tanıtım Toplantısı düzenledi. Bakan Selçuk burada çeşitli açıklamalarda bulundu.

Bakan Selçuk açıklamalarında okullar hakkında değerlendirmelerde bulundu ve daha etkili okullar inşa etmeye çalıştıklarını belirtti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklamalarında okulun önemine işaret etti ve daha etkili okullar için birlikte gelişmek istediklerini vurguladı. Bu konu hakkında Bakan Selçuk'un açıklamaları şöyle oldu:

"Daha etkili okullar için birlikte gelişmek istiyoruz. Yani bu bir rekabet, bir kıyaslama bir performans değil, sadece daha etkili okullar inşa etmeye çalışıyoruz. Bunun için izlememiz, değerlendirmemiz ve desteklememiz gerekiyor. 'Sadece okulları izledim" yok, 'sadece sizin durumunuz bu', 'fotoğrafınızı çektim', böyle bir şey değil. Aynı zamanda destekleme ihtiyacı son derece kritik."

Yorumlar (0)