E- Okul Ne Zaman Kapanacak? 2019 E- Okul Kapandı Mı?

Yaz tatiline sayılı günler kala milyonlarca öğrenci e-okul kapandı mı sorusuna yanıt arıyor. Okulun son günleri olması nedeniyle sınavların sona ermesiyle beraber e- okul ne zaman kapanacak sorusunun yanıtı merak ediliyor. İşte milyonlarca öğrenci tarafından merak ediliyor sorunun yanıtı...

EĞİTİM 28.05.2019, 16:42
E- Okul Ne Zaman Kapanacak? 2019 E- Okul Kapandı Mı?

Öğrenciler ve veliler tarafından giriş yapılarak not ve devamsızlık öğrenilmesinde büyük kolaylık sağlayan e- okulun ne zaman kapanacağı araştırılıyor.

Öğretmenler tarafından verilen son notları kontrol etmek isteyen öğrenciler e- okulun kapanmaması durumunda kanaat notu talep edebilecekler.

Peki E- Okul Ne Zaman Kapanacak? 2019 E- Okul Kapandı Mı?

VBS NOT GİRİŞİ NE ZAMAN KAPANACAK?

Karne gününün yaklaşmasıyla birlikte VBS not girişinin kapanış tarihine yönelik araştırmalar başladı. Sistemin kapanış tarihi öğretmenlerin yazılı sınavlarını okuduğu tarihe göre farklılık gösteriyor.

Ancak not girişlerinin karnelerin veriliş tarihi olan 14 Haziran 2019’dan birkaç gün önce erişime kapatılması bekleniyor.

E-OKUL VBS GİRİŞ EKRANI

E-okul VBS girişi için ilk adımda bilgilerine erilmek istenen öğrencinin T.C kimlik ve okul numaraları ilgi alanlara girilmeli.

Bunların hemen yanında yer alan güvenlik numaraları (siteye giren herkes için farklı) “Resimdeki Rakamlar” kutusuna yazıldıktan sonra “Giriş” butonuna tıklanarak VBS'ye giriş yapılabilir.

Yorumlar (3)
Radwan istanbuli 6 ay önce
2147
Oruç İslam kula 6 ay önce
E okul nazaman kapanacak devamsızlık ne zaman kapanacak
Oruç İslam kula 6 ay önce
E okul nazaman kapanacak devamsızlık ne zaman kapanacak