Eğitim Sisteminde Ani Değişiklik Olacak Mı? Bakan Selçuk'tan Önemli Açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamalarında eğitim sistemi hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında eğitim sisteminde ani değişikliklerin olup olmayacağı konuları hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Detaylar haberimizde...

EĞİTİM 19.09.2018, 13:42
Eğitim Sisteminde Ani Değişiklik Olacak Mı? Bakan Selçuk'tan Önemli Açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Şanlıurfa'da bir öğrencinin sistem değişikliği istemediğini belirtmesi üzerine çeşitli açıklamalarda bulundu. 

BAKAN SÖZ VERDİ

Bu konu hakkında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ani sistem değişikliklerinin olmayacağını ifade ederek söz verdi. Bu konu hakkında Bakan Selçuk bundan sonra ani frenin ya da ani gazın olmayacağını bu sistemle okullarına başlayanların bu sistem ile okullarını bitireceklerini belirtti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Şanlıurfa'da 8 lisenin bir arada faaliyet göstereceği Zeytin Dalı Eğitim Kampüsü'nün açılış törenine katıldı ve çeşitli açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk burada yaptığı açıklamalarında kentte bulunmaktan menuniyet duyduğunu belirtti ve eğitim tesislerine adı verilen harekatta şehit düşenlere Allah'tan rahmet dilediğini ifade etti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklamalarında Türkiye'de artık yeni Mustafa Kemallere, Aziz Sancarlara ve Kazancı Bedihlere ihtiyaç duyulduğunu vurgulayarak yeni nesil öğrencilerin eğitimin yanı sıra sanattan spora kadar farklı branşlarda da kendilerini geliştirmesi gerektiğini ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)