Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Stajyer Alımı Başvuruları Başladı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile stajyer alımı başvurularının başladığını duyurdu. Başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer detaylar haberimizde...

EĞİTİM 31.03.2017, 15:04 05.02.2019, 16:51
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Stajyer Alımı Başvuruları Başladı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2017 yılı staj başvurularının başladığını duyurdu. Staj başvuruları 15 Mart- 15 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak. Yayımlanan duyuruya göre;

Staj Başvurusu İçin Gereken Belgeler:

* Başvuru Formu (EK-1),

* Yükseköğretim kurumlarından temin edilecek Öğrenci Belgesi,

* Staj süresince üniversitelerce iş kazası ve meslek hastalığı sigortasının yaptırıldığını veya yaptırılacağını gösteren belge ( Sigorta Belgesi Staja Başlandığı İlk Gün Staj Yapılacak Birime İbraz Edilecektir )

* Öğrencinin staj ve süresiyle ilgili öğrenim gördüğü yükseköğretim kurumundan kaynaklanan zorunlulukları bulunmakta ise bu hususu belirtir ilgili yükseköğretim kurumlarından alınacak yazı ya da belge ( Zorunlu Staj Belgesi )

*Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünde staj yapmak üzere başvuracaklar için, yabancı dil seviyesini gösterir KPDS, TOEFL vb. türde belge. (yabancı dille eğitim veren yükseköğretim kurumu öğrencileri hariç)

Yorumlar (0)