İlkokul, Ortaokul ve Lise Ders Kitapları MEB Tarafından Yayımlandı

2017-2018 eğitim ve öğretim yılında okutulacak ilkokul, ortaokul ve lise ders kitapları, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından bir duyuru ile yayımlandı.

İlkokul, Ortaokul ve Lise Ders Kitapları MEB Tarafından Yayımlandı

2017-2018 eğitim ve öğretim yılında okutulacak ilkokul, ortaokul ve lise ders kitapları, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmi internet sitesinde bir duyuru ile yayımlandı.

Yeni eğitim- öğretim yılında öğrencilerin hangi kitaplardan eğitim görecekleri belli oldu. 18 Eylül 2017 tarihinde açılışını yapacak olan yeni dönemde öğrencilerin hangi kitaplardan faydalanacakları MEB tarafından duyuruldu.

MEB'den Öğrencilere Okullar Açılmadan Kitapları Tanıtım

Ders, tanıtım ve diğer birçok konuda öğrencilere kitapları tanıtmak amacıyla MEB tarafından duyuru yapıldı.

MEB'in yaptığı duyuru ile 2017- 2018 eğitim ve öğretim yılında okutulacak kitaplara aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ulaşabilirsiniz:

https://goo.gl/Zg0I8S

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 17:34
YORUM EKLE