Kilis Valiliği Duyurdu ! Yarıyıl Tatili Uzadı

Kilis Valiliğinden önemli bir duyuru yayımlandı. Yayımlana duyuruda yarıyıl tatilinin uzatıldığı ifade edildi. Konu ile ilgi olarak yapılan açıklamaya göre Kilis'te okullar ne zaman açılacak? Haberimizde...

Kilis Valiliği Duyurdu ! Yarıyıl Tatili Uzadı

Bilindiği gibi Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı düzenleniyor. Harekat süresi içinde Kilis'e çeşitli zamanlarda roket atılıyor. 

Kilis Valiliği ise konu ile ilgili olarak bir karar aldı. Kilis Valiliği güvenlik amacı ile il genelinde okulların biraz daha geç açılmasına karar verdi. Kilis Valiliğinden yapılan açıklamaya göre okullar 12 Şubat 2018 tarihinde açılacak. Konu ile ilgili olarak Kilis Valiliğinden yapılan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

YAYIMLANAN DUYURU

Kilis Valiliğinin resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda "İlimiz merkezi ve merkez ilçeye bağlı köylerimizdeki okullarımızda 2017-2018 yarıyıl tatili bir hafta süreyle uzatılmıştır. İkinci yarıyıl eğitim ve öğretim dönemi 12 Şubat 2018 Pazartesi günü başlayacaktır. Vatandaşlarımıza saygı ile duyurulur." ifadelerine yer verildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE