KYK Burs ve Kredi Başvuru Sonuçları İçin Kritik Haftaya Girildi

Kredi ve Yurtlar Kurumu bünyesinde burs veya kredi alabilmek için başvuru yapan adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Bu konu hakkında kritik hafta başladı. Detaylar haberimizde..

KYK Burs ve Kredi Başvuru Sonuçları İçin Kritik Haftaya Girildi

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından burs ve kredi başvuru sonuçlarının 12 ile 13 Kasım 2018 tarihlerinde açıklanabileceği öngörülmüştü. Bu tahminler doğrultusunda kritik hafta başladı. 

Türkiye genelinde binlerce öğrenciyi ilgilendiren sonuçlar için son bir haftadır internet üzerinden sorgulamalarına hız veren öğrenciler, pazartesi günü araştırmalarına hız kazandıracak.

KRİTİK HAFTA BAŞLADI

Kredi ve Yurtlar Kurumu kredi ve burs başvuru sonuçlarının geçtiğimiz yıllara dayanılarak 12 - 13 Kasım 2018 tarihlerinde açıklanması öngörülmüştü. Bu kapsamda Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü kredi ve burs başvuru sonuçları için kritik güne girildi.

Adaylar 12 Kasım 2018 tarihinde araştırmalarına hız verirken tüm adaylar Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan duyuruya kitlendi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 09:45
YORUM EKLE