KYK Ek Kontenjan ve Yatay/Dikey Geçiş Öğrencilerinin Yurt Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

Kredi ve Yurtlar Kurumu resmi internet sitesi üzerinden ek kontenjan, yatay/dikey geçiş, lisansüstü, özel yetenek ile üniversiteye yerleşen öğrencilerin yurt başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

EĞİTİM 12.10.2018, 19:44 18.01.2019, 21:28
KYK Ek Kontenjan ve Yatay/Dikey Geçiş Öğrencilerinin Yurt Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) web sayfası üzerinden yurt başvuru sonuçlarına dair bir duyuru yayımladı. 

KYK tarafından yayımlanan duyuruda, üniversite ek yerleştirme ile yerleşen, dikey geçiş sınavı yerleştirmeleri ile yerleşen, yatay geçiş işlemleri sonucunda yerleşen öğrencilerin yurt başvuru sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. 

KYK EK KONTENYAN İLE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİN YURT BAŞVURU SONUÇLARINI AÇIKLADI

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından yapılan açıklamada, ek kontenjan, yatay/dikey geçiş, lisansüstü, özel yetenek ile üniversiteye yerleşen öğrencilerin yurt başvuru sonuçlarının belli olduğu ve sonuçlara ulaşmak isteyen adayların yurt sonuçlarına KYK'nın web sayfası üzerinden ulaşabileceklerini açıkladı. 

KYK'nın resmi Twitter hesabı üzerinden de yapılan açıklamada yurt başvuru sonuçlarına dair şu ifadeler kullanıldı. ''Ek kontenjan, yatay/dikey geçiş, lisansüstü, özel yetenek... ile üniversiteye yerleşen sevgili gençler, işte beklediğiniz haber... Yurt başvuru sonuçları açıklandı!''

Yorumlar (0)