LGS Sonrası Şok Görüntü! LGS Kitapçıkları Yerlere Saçıldı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşanan olay şok etkisi yarattı. LGS bugün 2 oturumda gerçekleştirilmişti ve sınav sonrasında LGS kitapçıklarını almak için okula giden öğrenci ve veliler karşılaştıkları manzara karşısında şaşkınlıklarını koruyamadılar...

LGS Sonrası Şok Görüntü! LGS Kitapçıkları Yerlere Saçıldı

Antalya ilinin Manavgat ilçesinde LGS'ye giren öğrenciler büyük bir şokla karşılaştı.

LGS'den 1 saat sonra kitapçıklarını almak için giden öğrenci ve veliler okula gittiklerinde gördükleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

LGS sonrası şaşırtan görüntü

Sınav kitapçıklarını kapı önünde gören öğrenci ve velileri bu durumdan şikayetçi oldu.

Manavgat’ta sınav sonrası kitapçıkları almak için okullara gelen öğrenci ve velileri okulun kapalı kapısının önüne gelişi güzel bırakılmış kitapçıklarla karşılaştı.

Görevliler kapıları kilitleyip kitapçıkları kapının önüne bırakıp giderken, veliler ve öğrenciler kendi kitapçıklarını bulabilmek için kitapçıkları altüst etti.

Çocuklarının sınav kitapçığını arayan veliler, görevlilerin sorumsuzluğuna anlam veremediklerini söyledi.

LGS sonrası şaşırtan görüntü

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE