MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı'dan 'Üniversite Sınavları Kaldırılacak' Açıklaması

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı seçim çalışmaları kapsamında yapmış olduğu konuşmasında, gençlere yönelik atılacak adımlara dair bilgiler verdi. MHP'nin bu konuya büyük önem verdiğini ifade eden Mustafa Kalaycı, üniversite sınavlarının kaldırılacağını söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı'dan 'Üniversite Sınavları Kaldırılacak' Açıklaması

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçim çalışmaları kapsamında Konya'da bulunuyor. Kentte ve bölgede ara vermeden seçim çalışmalarına devam eden Mustafa Kalaycı, halkla biraraya geliyor ve seçim vaatlerine dair bilgiler veriyor. 

ÜNİVERSİTEYE GEÇİŞLER SINAVSIZ OLACAK

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Konya'da yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında yapmış olduğu konuşmasında, MHP'nin gençlere verdiği önemden bahsetti. MHP'nin gençler için farklı projelerinin olduğunu altına çizen Mustafa Kalaycı, üniversiteye giriş sınavlarını kaldıracağız, açıklamalarında bulundu. 

Gençlere yönelik diğer bir vaatten bahseden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, işsiz gençlere bazı imkanlar tanınacağını ifade etti. ''İşsiz olan gençlerimizin ailesi sağlık sigortasından yararlanmasını sağlayacağız. Çünkü o gencimiz işsiz ve harçlığını ailesinden alıyor. Birde prim borcunu külfet oluyor. Öğrenim kredisi borçlarından da iş bulana kadar faiz alınmayacak.'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Konya'ya Gelecek

Mustafa Kalaycı, konuşmasında ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin seçim çalışmalarına dair bilgi verdi. MHP Lideri Bahçeli'nin, Konya'ya geleceğini belirten Kalaycı şu ifadeleri kullandı. ''Seçim çalışmalarında halkın ilgisi çok yoğun. Vatandaşlarımızın istediğiyle Konya'dan en az 4-5 vekil çıkartmayı hedefliyoruz. Cumhur ittifakı olarak da Konya'dan 15 vekilin tamamını çıkartacağız inşallah.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE