Okullarda Teneffüs Süreleri Artıyor !

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 2023 vizyon belgesi açıklamasında okullarda teneffüs sürelerinin uzatılacağını ifade etti. Konu hakkında detaylar haberimizde...

EĞİTİM 23.10.2018, 14:53 23.10.2018, 14:59 Batuhan
Okullarda Teneffüs Süreleri Artıyor !

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2023 vizyon belgesini açıkladı. Bakan Selçuk bu kapsamda yaptığı konuşmasında İlkokullarda not yerine beceri temelli değerlendirme geleceğini belirtti..

Bunun yanı sıra Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklamalarında ders çizelgelerinin yeniden düzenleneceğini öğretmen ve okul yöneticileri için yeni ölçütler getirileceğini ifade etti.

TENEFFÜS SÜRELERİ ARTTIRILACAK

Farklı lise türlerinin açılacağını ifade eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklamalarında okullarda teneffüs sürelerinin arttırılacağını da vurguladı.

KAMUPERSONELİ.NET 

Yorumlar (1)
Yüksel şimşek 10 ay önce
Eğitim yaz boz tahtası haline geldi. Devlet kitap veriyor,,öğrtmen para topluyor dışardan kitap alıyor devletin verdiği kitapları açıp bakan bile yok kaptan köşkünü bırakın makine dairesine inip bakın, halka sorun, okullar şu anda para toplamanın peşinde, yazık bu ülkeye ve bu çoçuklara, 3-5yıl sonra yeni bakan gelir yeni müfredat ıvır zıvır vay ki vayy yanmışız ağlayanımız yok