Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı? (Karneler Ne Zaman Alınacak?)

Bahar geldi, yaz ayları da yaklaşıyor. Öğrenciler kendilerini sokaklara atmaya başlamış iken, okulun bitmesine gün sayıyor. Peki okullar ne zaman kapanacak? Okulların kapanmasına kaç gün var? Karneler ayın kaçında dağıtılacak?

EĞİTİM 25.05.2016, 17:04 25.05.2016, 17:09
Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı? (Karneler Ne Zaman Alınacak?)
 Havaların ısınmasıyla öğrenciler derslere olan ilgiyi azaltıp, sokaklarda ve parklarda vakit geçirmeye başladı. Tabi bu dönemler tam da sınavların olduğu dönemlere denk geliyor. Öğrencilerin havaya kanarak, dersleri aksatmaması şart. 
Çocuklar ve veliler okulların kapanmasını iple çeker iken, kaç gün kaldığını merak etmeden duramıyor. 2015 - 2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nın bitmesine, okulların kapanmasına tam 23 gün kaldı. 

Öğrenciler şimdiden yaz tatili planları yapmaya başladı. Havaların ısınmasıyla birlikte gelen sınav dönemine, öğrencilerin ve velilerin çok dikkat etmesi gerekiyor. Aksi takdirde yaz tatilinde kurulan hayallerin arasına test kitapları daha sık girebilir.  

Öğrenciler karnelerini almayı heyecan içinde bekliyorlar. Yaz tatili için geri sayım başladı. 2015 - 2016 Eğitim-Öğretim Yılı 17 Haziran 2016 Cuma günü bitiyor. 17 Haziran’da öğrenciler karnelerine kavuşup yaz tatilinin keyfini çıkarmaya başlayacaklar. 

Kamu haberleri, güncel, siyasi, kültür sanat, teknolojik, bilimsel ve daha birçok konudaki olaylardan haberdar olmak için her zaman ki gibi kamupersoneli.net sitesini takip edebilirsiniz. Dünya’yı avuçlara taşıyan telefonlarınıza, android uygulamamızı yüklemeniz takip etmekte fayda sağlayacaktır. 

Kamupersoneli.net | Ankara

Yorumlar (12)
berat tavuz 3 yıl önce
bi okullar kapansa kurtulcaz
aduda polat 2 yıl önce
inş canım inş d:d:
irem bozkurt 3 yıl önce
evet az kaldı karneye alim o yüzden
EDA ÖZER 3 yıl önce
KARNEM 5 MATAMATİK100 TÜRKÇE100
Defne 3 yıl önce
Çok kotu
Atakan 3 yıl önce
Abi 4 ten aşağı not gelmesse babam bana gta 5 i bile kaldırabilen bir lattop alacak
belinay 3 yıl önce
50 den aşağı düşükse alamıyosun
jefgehj 2 yıl önce
okulun bitmesine 37 gün kaldı 2017 tatiller hariç
hskrhdnaksb 2 yıl önce
80in altinda notum yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın