Polis Akademisi Başkanlığı 2019 Akademik Yılı ERASMUS Öğrenci Öğrenim ve Staj Hareketliliği Sonuçları Açıklandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve vrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları arasında yer alan Erasmus Öğrenci Öğrenim ve Öğrenci Staj Hareketliliği sonuçlarının açıklandı...

Polis Akademisi Başkanlığı 2019 Akademik Yılı ERASMUS Öğrenci Öğrenim ve Staj Hareketliliği Sonuçları Açıklandı!

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları arasında yer alan Erasmus+ Öğrenci Öğrenim ve Öğrenci Staj Hareketliliği kapsamında Polis Akademisi Başkanlığı’ndan yabancı yükseköğretim kurumlarına gönderilecek öğrencilerin seçimi, Polis Akademisi Erasmus Programı Uygulama Yönergesinin 10. maddesine göre oluşturulan "Polis Akademisi Başkanlığı Erasmus Programı Seçim Jürisi" tarafından tamamlanmıştır.

Yapılan değerlendirme sonucunda Ulusal Ajans tarafından belirlenen asgari koşulları sağladıkları tespit edilmiş olan, asil ve yedek olarak hareketliliği gerçekleştirmeye hak kazanan öğrencilerin listesi aşağıda belirtilmiştir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:33
YORUM EKLE