Tayvan Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bursu Başvuruları Başladı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Tayvan lisans, yüksek lisans ve doktora bursu başvurularının başladığını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Tayvan Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bursu Başvuruları Başladı

Yükseöğretim Kurulu (YÖK), resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile Tayvan eğitim bursu başvurularının başladığını duyurdu. Burs başvuruları 31 Mart 2017'ye kadar devam edecek.

Kimler Başvurabilir?

* T.C. vatandaşı olanlar

* En az Lise mezunu, iyi bir akademik geçmişe ve not ortalamasına sahip olanlar

* Sağlık durumu elverişli olmak

* Ahlaki değerlere sahip olmak

YÖK'ün duyurusu şöyle:

" Tayvan ile Türkiye arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi, kültür ve eğitim alışverişinin arttırılması amacıyla Tayvan Milli Eğitim Bakanlığı (MoE) Tayvan Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bursu verecektir. Bursa başvurmak isteyen adayların 31 Mart 2017 tarihine kadar başvuru evraklarını Taipei Ekonomi ve Kültür Misyonuna (Adres: Resit Galip Cad. Rabat Sok. No.16 G.O.P. 06700 Ankara, Türkiye) ulaştırmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi ve başvuru şartlarını ekteki dosyalardan edinmek mümkündür.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 15:49
YORUM EKLE