TEOG Birinci Oturum Sonrasında Öğrencilerin Yorumları

MEB tarafından uygulanan TEOG sınavının birinci oturumu tamamlandı. Sınava katılan öğrenciler sınav hakkında yorumlarını belirtiyorlar. Sizlerde yorum yaparak diğer adaylar ile sınav hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

TEOG Birinci Oturum Sonrasında Öğrencilerin Yorumları
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş ( TEOG ) sınavının birinci oturumu tamamlandı.  

TEOG Sınavı

Sınav Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 23 Kasım 2016 ( Bugün ) tarihinde saat 9.00'da uygulanmaya başlandı. Sınavda her test için adaylara 40 dakika süre tanındı. Bugün uygulanan sınavda öğrenciler Matematik, Türkçe ve Din Kültürü testlerini yanıtladılar. Yarın uygulanacak olan ikinci oturumda ise Fen Bilgisi, Yabancı Dil ve İnkılap Tarihi derslerinin testlerini yanıtlayacaklar. 

TEOG Sonrası Öğrencilerin Yorumu 

Sınava sadece 8. sınıf öğrencileri katıldı. Sınav sonrasında 8. sınıf öğrencilerinden alınan yorumlardan bazılarında sınavın tümünün zor olduğu belirtilirken bazı yorumlarda ise sınavın kolay olduğu ve ikinci oturum sorularının bu derece kolay olmasının istenildiği belirtildi. 

Sizlerde TEOG birinci oturum hakkında yorum yapmak ve görüşlerinizi belirtmek isterseniz sayfanın altında bulunan yorum bölümünden görüşlerinizi belirtebilirsiniz.  

Kamupersoneli.net - ANKARA 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2016, 20:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hale Altun
Hale Altun - 3 yıl Önce

Bana göre biraz zordu en kolay Din kültürü ve ingilizceydi. Digerleride idare eder.

Hale Altun
Hale Altun - 3 yıl Önce

Öncelikle merhaba matemetigi çok severim bütün notlarımda 100dü ama teogta biraz zorlandım. Türkçe iyi sayılırdı. Fen kolaydı,Din kültûrü de basitti ,inkilap iyi sayılır ama bana en kolay ingilizce geldi çünkü ingilizceyi çok severim

.gzm.
.gzm. - 3 yıl Önce

En kolayı fen ingilizce ve inkilapti inkilap full fen 1 ingilizce 1 matematik 2 ama turkce cok zorduuuu :( onun dısında diger derslerimin iyi oldugunu dusunuyorum .