TEOG Nakil Yerleştirme Sonuçları MEB Tarafından Açıklandı !

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda TEOG nakil yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

EĞİTİM 15.09.2017, 16:29 08.02.2019, 16:40
TEOG Nakil Yerleştirme Sonuçları MEB Tarafından Açıklandı !

Milli Eğitim Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda TEPG nakil yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda TEOG 2017 il ve ilçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonları Nakil Yerleştirme başvurularının 11 Eylül 2017 tarihinde başladığı ve 14 Eylül 2017 tarihinde sona erdiği ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığının ana sayfasında yayımlanan duyuruya göre TEOG 2017 il ve ilçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonları Nakil Yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Nakil yerleştirme sonuçlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

SONUÇLARA NASIL BAKILACAK?

Adaylar nakil yerleştirme sonuçlarına T. C. Kimlik Numaraları, doğum tarihleri ve sistem tarafından belirlenen güvenlik kodunu ilgili yerlere yazarak ulaşabilirler.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (2)
yılmaz öztürk 2 yıl önce
2017 teoga göre boşta kalan 260 bin öğrenci nakil sonuçlarına göre yine yerleşemedi bu öğrenciler nereye muracat edip örgün sisteme geçebilecekler
necmi halhalli 2 yıl önce
benim beştane cucugum var her beşi okula gidiyorlar birisi lise kayit olmadi çocuk şu an acikta kaldi onun icin psikolojisi bozuldu onun icin yoksada über cocuklarim onlarida okula gondermeyecegi onlarin gunahi kim çekecek ne yapmam gerekiyor paramizde yok özel okula gondermeye ilginizle