Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Sonuçları Açıklandı!- vgm burs sonuçları sorgulama ekranı

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve burs başvuru sonuçlarının açıklandığı bildirildi. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını aktarıyoruz.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Sonuçları Açıklandı!- vgm burs sonuçları sorgulama ekranı

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda ise;

"2018 – 2019 Eğitim Yılı burs başvurularımız sona ermiştir.

Ortaöğrenim burs başvuru değerlendirme işlemleri tamamlanmış olup yükseköğrenim burs başvurularının değerlendirme işlemleri devam etmektedir. Yükseköğrenim burs başvuru sonuçları için duyurular internet sitemiz üzerinden yapılacaktır. 

​​Başvuru sonuçlarınızı bilgisayar, akıllı telefon ve tablet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Ancak akıllı telefon ve tabletlerde cihaz işletim sisteminin sürümünden kaynaklı sorunlar yaşanabildiğinden başvuru sonucunu mümkünse bilgisayar (masaüstü/laptop) üzerinden yapmanız önerilir." denildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
parasız
parasız - 7 ay Önce

acaba ne zman acıklanacak?