YÖK Doktora Bursu Raporuna İlişkin Duyuru Yayımlandı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından, 100/2000 YÖK Doktora Bursu Raporu hakkında önemli bir duyuru yayımlandı.

YÖK Doktora Bursu Raporuna İlişkin Duyuru Yayımlandı

Yükseköğretim Kurulu tarafından, doktora programlarına kayıtlı öğrencilere verilecek bursa ilişkin bir duyuru yayımlandı.

Yayımlanan duyuruya göre; Yükseköğretim kurumlarının, ekte yer alan rapor formunu doldurarak 15 Eylül 2017 tarihine kadar YÖK Başkanlığına ya da yuzikibin@yok.gov.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

YÖK'ün konuya ilişkin duyurusu şöyle:

" Yükseköğretim Kurulu Tarafından Doktora Programlarına Kayıtlı Öğrencilere Verilecek Burslara İlişkin Usul ve Esaslar"ın " Programın Yürütülmesi" başlıklı 9 uncu maddesinin 4 üncü fıkrasında bulunan " Yükseköğretim kurumları, her eğitim öğretim yılı sonunda öğrencilerin akademik gelişimlerine ilişkin raporu YÖK'e gönderir ." hükmü uyarınca 2016-2017 eğitim öğretim yılı Bahar döneminde eğitime başlayan bursiyer doktora öğrencilerine ilişkin aşağıda bir örneği verilen form dikkate alınarak üniversiteniz tarafından hazırlanacak raporun 15.09.2017 tarihine kadar Başkanlığımıza ve yuzikibin@yok.gov.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:25
YORUM EKLE