YÖK Duyurdu: Sağlık ve İlahiyat Alanında Lisans Tamamlama Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

YÖK tarafından yapılan duyuruda sağlık ve ilahiyat alanında lisans tamamlamaya yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

EĞİTİM 12.09.2018, 12:17 30.01.2019, 20:23
YÖK Duyurdu: Sağlık ve İlahiyat Alanında Lisans Tamamlama Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

YÖK'ün resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda sağlık ve ilahiyat alanında lisans tamamlama yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Lisans tamamlama yerleştirme sonuçları hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

YÖK tarafından sağlık alanında ve ilahiyat alanında lisans tamamlama yerleştirme sonuçları için ayrı ayrı iki duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruların detayları ise şöyle:

SAĞLIK VE İLAHİYAT ALANINDA LİSANS TAMAMLAMA YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sağlık alanındaki lisans tamamlama yerleştirme sonuçları için yayımlanan duyuruda "Sağlık Alanında Lisans Tamamlama yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Kayıt işlemleri 13 Eylül 2018 tarihinde başlayarak 20 Eylül 2018 günü mesai bitimine kadar ilgili üniversitelerce alınacak olup kayıt aşamasında gerekli olan belgeler ilgili üniversitelerden öğrenilmelidir." ifadelerine yer verildi. 

Bunun yanı sıra ilahiyat alanında lisans tamamlama yerleştirme sonuçları için YÖK tarafından yayımlanan duyuruda "İlahiyat Lisans Tamamlama yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Kayıt işlemleri 13 Eylül 2018 tarihinde başlayarak 20 Eylül 2018 günü mesai bitimine kadar ilgili üniversitelerce alınacak olup kayıt aşamasında gerekli olan belgeler ilgili üniversitelerden öğrenilmelidir." ifadelerine yer verildi. 

Yorumlar (0)