YÖK'ten Yükseköğretimde Sessiz Devrim Açıklaması: Usul Esaslar Tamamlandı

Yükseköğretim Kurulu tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda ‘Yükseköğretimde Sessiz Devrim’ Olarak Nitelendirilen Düzenlemelere İlişkin Çıkarılan Yasaların Yönetmelik ve Usul Esas Çalışmalarının tamamlandığı ifade edildi. YÖK tarafından konu ile ilgili olarak yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

YÖK'ten Yükseköğretimde Sessiz Devrim Açıklaması: Usul Esaslar Tamamlandı

Yükseköğretim Kurulunun resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda ‘Yükseköğretimde Sessiz Devrim’ Olarak Nitelendirilen Düzenlemelere İlişkin Çıkarılan Yasaların Yönetmelik ve Usul Esas Çalışmalarının tamamlandığı belirtildi. 

Usul ve esaslar hakkında yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Konu ile ilgili olarak YÖK tarafından yayımlanan duyuruda Yükseköğretim sistemimiz için onlarca yıldır beklenen, dillendirilen ama gerçekleştirilemeyen, üniversitelerimizi her düzeyde daha rekabetçi bir ortama yöneltecek, kaliteyi yükseköğretimdeki büyümenin merkezine oturtacak, YÖK'ün bazı yetkilerinin devredilerek, kararlarının dış paydaşlara da açık, daha paylaşımcı bir şekilde alınmasını sağlayacağı ifade edildi.

AYRICA BİR DUYURU YAYIMLANDI

Konu ile ilgili olarak Yükseköğretimde Devrim Çalışmalarının ayrıntıları hakkında YÖK'ten ayrıca bir duyuru yayımlanmıştır. Yayımlanan duyurunun detaylarında Yükseköğretimde Devrim Çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapılmakla beraber tamamlanan usul ve esaslar da ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Ayrıntılara ise aşağıdaki link üzerinden erişim sağlanacaktır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:18
YORUM EKLE