10 Ekim 2018 Tarihli Güncel Döviz Fiyatları ! Dolar ve Euro Ne Kadar?

Vatandaşlar tarafından 10 Ekim 2018 tarihli güncel döviz fiyatları araştırılıyor. Peki dolar ve euro ne kadar? Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

10 Ekim 2018 Tarihli Güncel Döviz Fiyatları ! Dolar ve Euro Ne Kadar?

10 Ekim 2018 sabahında uluslararası piyasada dolar kuru 6,0901 seviyesinde güne başladı. 

Dolar, küresel piyasalarda dün gördüğü yedi haftanın zirvesinden biraz uzaklaştı. Bunun yanı sıra dolar ABD ekonomisinin güçlü seyri ve Fed'in gelecek yıllara dair faiz artırım görünümü gibi nedenlerden destek bulmaya devam ediyor.

Peki euro ne kadar oldu? İşte tüm detaylar:

Euro/TL ise 7,02 seviyesinde bulunuyor. Piyasalarda Albayrak ve Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya'nın katılacağı bu hafta Endonezya'da başlayacak IMF Dünya Bankası toplantıları da takip edilecek.

ALTINKAYNAK VERİLERİ

Altınkaynak verilerine göre doların alışı 6,05 seviyesinde, satışı ise 6,11 seviyesindedir. Bunun yanı sıra euro'nun alışı 6,96 seviyesinde satışı ise 7,03 seviyesindedir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE