12 Eylül Çeyrek Altın ve Gram Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu, Altın Fiyatları Kaç TL?

Hemen yanı başımızda sürekli tırmanan İdlib krizi, ülkelerin birbirleri ile girdikleri ekonomik savaşlar ve global ekonomik verilerin kötüleşmesi en çok altın fiyatlarına yarıyor. Altın fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor...

12 Eylül Çeyrek Altın ve Gram Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu, Altın Fiyatları Kaç TL?

Altın fiyatlarında yaşanan toparlanma gelen kar satışı baskısına rağmen devam ediyor.

Altın fiyatları istikrarlı bir şekilde yükselirken yaşanan bu yükselişteki en büyük pay Suriye'de Rusya ve Amerika'nın yeniden karşı karşıya gelmesine ait. 

12 Eylül Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Altın yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam eden çeyrek altın fiyatları yakaladığı istikrarı gelen satış baskısına rağmen sürdürmeyi başarıyor. 12 Eylül çeyrek altın fiyatı alış 392 lira, çeyrek altın fiyatı satış ise 424 lira üzerinden işlem görüyor. 

12 Eylül Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

24 ayar gram altın fiyatı 250 lira bandında dalgalı seyir izlemeyi sürdürüyor. Yapılan kar satışlarının ardından düşen altın fiyatları peşinden gelen fırsat alımları ile yeniden yükseliyor. 12 Eylül gram altın fiyatı alış 244,39 lira ve gram altın satış fiyatı 251,50 lira üzerinden işlem görüyor. 

Bileziğin gram fiyatı olarak isimlendirilen 22 ayar bilezik gram fiyatı alış 224 lira ve 22 ayar altın satış fiyatı ise 240,50 lira üzerinden işlem görüyor. 12 Eylül yarım altın fiyatı ise alış 784 lira ve satış 848 lira olarak işlem görüyor. 

12 Eylül 2018 Güncel Anlık Altın Fiyatları Listesi 

(tablo altınkaynak sitesinden alıntıdır)

Kamupersoneli.net - Ankara

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 10:24
YORUM EKLE