12 Kasım Pazartesi Son Dakika Altın Fiyatları! Bugün Çeyrek Altın, Gram Altın Fiyatları Ne Kadar?

Bugün altın fiyatları ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları. 12 Kasım Pazartesi çeyrek altın ne kadar oldu? Gram, çeyrek, yarım ve tam altın kaç TL? Altın fiyatlarına dair yaşanan son durumlar ve güncel değerleri sizlerle paylaşıyoruz.

EKONOMİ 12.11.2018, 01:16
12 Kasım Pazartesi Son Dakika Altın Fiyatları! Bugün Çeyrek Altın, Gram Altın Fiyatları Ne Kadar?

12 Kasım Pazartesi güncel altın fiyatları. Yeni haftanın ilk işlem gününde altın fiyatlarında yaşanan değişmeler, son dakika altın fiyatları ve altın fiyatlarında meydana gelen artış ve azalış değerlerini sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte 12 Kasım tarihinde çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın kaç TL? Yarım, tam ve Cumhuriyet altının fiyatı ne kadar? Tüm bu soruların cevabını siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. İşte detaylar, 

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Yeni haftanın ilk işlem gününde en çok tercih edilen yatırım aracı olan altın fiyatları çok sayıda vatandaş tarafından merak ediliyor. Kamupersoneli.net olarak altın fiyatlarında haftanın ilk saatlerinde oluşan güncel değerleri sizlerle paylaşıyoruz. 

Bu kapsamda 12 Kasım tarihinin ilk işlem saatlerinde gram altın fiyatı 212.47 TL'den işlem görüyor. Çeyrek altın ise geçtiğimiz hafta sonundan kalan seyrine yakın bir seviyede işleme başladı. Gram altının satış fiyatı ise yeni haftanın başlangıcında 348.97 TL. Yarım altın günün ilk saatlerinde 697.30 TL'den işlem görürken Cumhuriyet altını ise 1.434.00 TL'den haftaya başladı. Ayrıca 22 ayar bileziğin gram fiyatı ise 195.48 TL. 

Altın fiyatlarında geçtiğimiz hafta başından hafta ortasına kadar seyreden düşme eğilimi haftanın son iki işlem gününde bu durumu kaybetmişti. Haftanın son iki işlem gününde yeniden yükselme eğilimi gösteren altın belirli bir seviyeyi aşmamıştı. Hafta sonunda yaşanan gelişmeler ve döviz kurunda ki hafta sonu ivmesi altın fiyatlarının yeni haftaya stabil başlamasına neden oldu. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)