13 Kasım Salı Dolar Kaç TL? Euro, Dolar ve Sterlin Bugün Ne Kadar? Güncel Döviz Kuru Değerleri

13 Kasım Salı güncel döviz kuru değerleri. Euro, Dolar ve Sterlin kaç TL oldu? Güncel döviz kuru değerlerini ve Euro, Dolar ve İngiliz Sterlin'in de medyana gelen değişiklikleri sizlerle paylaşıyoruz. Para piyasalarında yaşanan son gelişmeler.

13 Kasım Salı Dolar Kaç TL? Euro, Dolar ve Sterlin Bugün Ne Kadar? Güncel Döviz Kuru Değerleri

13 Kasım Salı Dolar, Euro ve Sterlin fiyatları ile para piyasalarında oluşan son durum ve döviz kurunun TL karşılığında ki değerlerine dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

Para piyasalarında yaşanan gelişmeler ile hafta içinde döviz kuruna etki etmesi beklenen ayrıntılar ve güncel döviz kuru değerleri şu şekilde,

13 KASIM SALI GÜNCEL DÖVİZ KURU DEĞERLERİ

Güncel Döviz Kuru Değerleri: 13 Kasım Salı gününün ilk saatlerinde 5,4690 TL bandında işlem görürken Euro ise 6,1400 TL seviyelerinde. İngiliz Sterlin'in değeri ise 7,0158 bandında. 

Geçtiğimiz hafta sonu FED kararlarına bağlı olarak artış eğilimi göstererek haftayı kapatan dolar yeni haftaya da aynı trend ile başladı. Hafta sonunu 5.4786 seviyesinde kapatmış ve yeni haftaya da 5,47 seviyelerinden başlamıştı. Haftanın ilk işlem gününde dalgalı bir seyir izleyen dolar bir ara 5.43 TL bandına kadar geriledikten sonra 5.44 ve 5.45 TL seviyelerinde işlem gördü. Dolar ise yani haftanın ilk gününü 5.43 TL bandından kapattı. 

Yeni haftanın ilk gününde uzmanlar teknik açıdan dolar/TL'de 5,35 seviyesinin destek, 5,55'in ise direnç konumunda bulunduğunu dile getirdiler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayten aygun
ayten aygun - 7 ay Önce

bu yorumlari ben yaziyorum iki cocugumunda hic bisiden haberleri yok onlarin adina ben yaziyorum hani ane evladin utuluyunu