14 Kasım Çarşamba Son Dakika Altın Fiyatları! Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Çeyrek Altın Kaç TL Oldu?

Çeyrek altın son dakika fiyatı ne kadar? 14 Kasım Çarşamba güncel altın fiyatları. Çeyrek altın, Gram Altın bugün kaç TL? Altın fiyatlarında yaşanan son durum nedir? Gram, çeyrek, yarım, tam ve Cumhuriyet altın fiyatlarına dair son dakika değerlerini Kamupersoneli.net olarak sizlerle paylaşıyoruz.

EKONOMİ 14.11.2018, 01:44
14 Kasım Çarşamba Son Dakika Altın Fiyatları! Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Çeyrek Altın Kaç TL Oldu?

14 Kasım Çarşamba güncel altın fiyatları. Altın fiyatlarında yaşanan son dakika gelişmeleri, güncel altın fiyatları ve uzmanların altın fiyatlarına dair görüşlerini Kamupersoneli.net olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

Altın fiyatlarında 14 Kasım Çarşamba günü yaşanan değişimler ve Gram altın, çeyrek altın, yarım altın , tam tam ve Cumhuriyet altını fiyatlarında oluşan son durumlara dair detaylar şu şekilde,

ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM

Türkiye'nin ve dünyanın en çok tercih edilen yatırım araçlarının ilk sırasında bulunan altına dair son dakika değerleri ve güncel 14 Kasım Çarşamba günü fiyatları şu şekilde;

Güncel Altın Fiyatları; Gram altın 14 Kasım Çarşamba güne 211.86 TL seviyesinden başladı. Çeyrek altın ise yeni güne bir önceki günün kapanış fiyatlarına yakın bir seyirde başladı ve 348.00 TL'den işlem gördü. Yatırımcıların en çok tercih ettiği 22 ayar Bileziğin gram fiyatı ise 196.50 TL oldu. Cumhuriyet altını bir önceki günde yaşanan gelişmeler neticesinde 1,433.00 TL'den satılırken Yarım altının fiyatı güne 695.99 TL'den başladı. 

Altın fiyatları hafta başında yaşanan düşme eğiliminin ardından dün sabaha yükselerek başladı. Dolar kuru fiyatlarına bağlı olarak gün içinde değişkenlik gösteren altın fiyatları gün sonuna doğru yeniden sakin seyrini korudu. Günü yüzde 0.2'lik artışla tamamlayan çeyrek altın yeni günde sakin seyirle başladı. Uzmanlar altın fiyatlarına yönelik yapmış oldukları değerlendirmelerinde ise yurt içi piyasalarda gram altının dolar kuru ve ons altın fiyatına göre yön bulduğunu belirttiler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)