29 Ekim 2018 Dolar ve Euro Ne Kadar?

Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Türkiye'de piyasalar kapalı durumda. Peki dolar ve euro'nun son hali hangi seviyede? Konu hakkında detaylar haberimizde..

29 Ekim 2018 Dolar ve Euro Ne Kadar?

Küresel piyasalardaki sert satış baskısı ve Cumhur İttifakı’nın geleceğine yönelik ittifaktaki partilerin sert açıklamaları geçen hafta doların dalgalanmasına neden olmuştu. Ancak Merkez Bankası'nın faiz kararının ardından dolar 5,65 seviyesinin altında kalmaya devam etti.

Küresel piyasalardaki devam eden satış baskısına karşın TL geçen haftanın son işlem gününde yatay bir seyir izledi. Bunun yanı sıra benzer para birimlerinden sınırlı da olsa iyi bir seyir gözlendi.

Bankacılar tarafından da döviz fiyatları ve Merkez Bankası'nın faiz kararı hakkında bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamalarda Merkez Bankası’nın faiz kararının ardından piyasaların yılın son enflasyon raporuna ve Ekim ayı enflasyon verilerine odaklanacağı ifade edildi.

ALTINKAYNAK VERİLERİ

Altınkaynak verilerine göre doların alışı 5,57 seviyesindeyken satışı 5,63 seviyesinde yer alıyor. Bunun yanı sıra Euro’nun alışı 6,34 seviyesindeyken satışı 6,41 seviyesinde bulunuyor.

KAMUPERSONELİ.NET

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 16:55
YORUM EKLE