50 Bin TL Hibe Desteği Verilecek ! Başvurular Devam Ediyor (İŞKUR Destekleri)

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından 50 bin TL hibe desteği veriliyor. Bu destekten yararlanmak isteyenlerin başvuruları devam ederken son başvuru tarihi de 7 Aralık olarak açıklandı. Söz konusu hibe desteğinin detayları haberimizde...

50 Bin TL Hibe Desteği Verilecek ! Başvurular Devam Ediyor (İŞKUR Destekleri)

Altunkaynak, adayların İŞKUR internet sitesinde yayınlanan proje başvuru rehberini doldurarak girişimcilik sertifikalarıyla birlikte il müdürlüklerine başvurabileceğini söyledi.

BAŞVURULAR 7 ARALIK'TA SON

Altunkaynak, 7 Aralık tarihine kadar hazırlanıp il müdürlüklerine teslim edilen başvuruların değerlendirilmek üzere Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne gönderilerek komisyon onayına sunulacağını belirtti.

Hibe desteklerinin amacının engelli ve eski hükümlülerin bir iş sahibi yapılarak, topluma kazandırılmalarını sağlamak olduğunu ifade eden Altunkaynak, “Başvuruları kabul edilen her bir proje için verilecek 50 bin lira, engelli ve eski hükümlü çalıştırmayan iş verenlerden tahsil edilen idari para cezalarından karşılanacak” dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE