51 Gün Sonra Benzine Zam Yapıldı ! Benzin Fiyatları Ne Kadar Oldu?

PÜİS dün yaptığı açıklamasında benzine zam yapılacağını açıklamıştı. Bugün gelen bir son dakika bilgisi ile benzine zam yapıldığı ifade edildi. Peki benzin fiyatları ne kadar oldu? Haberimizde...

51 Gün Sonra Benzine Zam Yapıldı ! Benzin Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Bilindiği gibi Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası tarafından bir açıklama yapılmış ve benzine zam gelmesinin beklendiği ifade edilmişti. Bu zam ise 50 gün sonra benzine gelen ilk zam olacaktı.

9 KURUŞ ZAM YAPILDI

Konu ile ilgili olarak bir son dakika bilgisi geldi ve benzine 9 kuruş zam yapıldığı ifade edildi. Benzin'in litresi Ankara'da 5,32 TL'den satılıyor. Bu zam sonrasında benzin fiyatları 5,41 TL olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 5,27 TL'den 5,36 TL'ye, İzmir'de ise 5,29 TL'den 5,38 TL'ye yükselecek.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

EN SON 6 EYLÜL'DE ZAM YAPILMIŞTI

Konuya ilişkin olarak benzine yapılan en son zam 6 Eylül'de yapılmıştı ve 9 kuruş olarak gerçekleşmişti. 

KAMUPERSONELİ.NET
ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE